Dla kogo EEG w warunkach domowych?

Usługa domowego badania to oferta skierowana do kilku grup pacjentów i klientów:

– Osób starszych i schorowanych, które z powodu złego samopoczucia lub zaleceń lekarza nie mogą wychodzić z domu i narażać się na wysiłek lub stres. Domowe badanie EEG jest w tym przypadku nie tylko udogodnieniem, ale bardzo często koniecznością.

– Kobiet w ciąży, dla których konieczność wychodzenia z domu i dojazdu do Pracowni EEG bywa uciążliwa.

– Dzieci, które ze względu na lęk przed zabiegami medycznymi i fartuchem lekarskim źle reagują na wizyty w gabinecie. W tym przypadku zamówienie pracownika medycznego, który wykona EEG w domowym zaciszu, gdzie mały pacjent czuje się bezpiecznie, znacznie ułatwia sprawę.

– Osób aktywnych zawodowo, które z uwagi na brak czasu często zaniedbują swoje zdrowie i odkładają badania na dalszy plan. Od teraz mogą wybrać dogodny termin i zamówić specjalistę pod wskazany adres.

– Osób nadwrażliwych lub z urazem do placówek medycznych (szpitali, przychodni)..

– W przypadku zorganizowanych grup, klubów lub drużyn sportowych w tym szczególnie osób uprawiających sport kontaktowy, tj. sporty walki (boks, boks birmański (lethwei), boks francuski (savate), boks tajski (muay thai), karate, kick-boxing, taekwondo, sanshou (sanda). Ale także osób grających w piłkę lub z dyscypliny ciężkiej atletyki czyli podnoszących ciężary. Dojedziemy do klubu sportowego aby wykonać badania grupowo.

Domowe badania dostępne są obecnie na terenie całej Polski. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 503 – 502 – 784